Programátor/ka-analytik/čka

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Programátor/ka-analytik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
Náplní práce je programování klient-serverových aplikací. Obvykle se pracuje v malých týmech nebo samostatně pro klientelu ve veřejném sektoru.
Náplň práce:
-vývoj aplikací pro veřejnou správu (ekonomické, registrové a správní agendy)
-spolupráce na tvorbě nových a údržba stávajících projektů
-možnost účasti na projektech rozsáhlejšího charakteru
Očekávané znalosti a dovednosti:
-SŠ, VŠ
-analytické schopnosti
-znalost objektově orientovaného programování - Delphi (10.1 Berlin) výhodou
-nutná znalost alespoň základů SQL - znalost databáze Firebird výhodou
-flexibilita, ochota učit se, schopnost maximálního pracovního nasazení
-aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
Co Vám nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti
-dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče
(základní plat 30.000 - 50.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní prémie)
-pestrou, významnou a zodpovědnou práci
-možnost dalšího vzdělávání
-příjemné pracovní prostředí
-zaměstnanecké benefity
-vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě
Nabídky zasílejte písemně na adresu: HAiDA s r.o., Gen. Svobody 802, 473 01 Nový Bor, nebo na e-mail: haida@haida.cz. Zásilku označte Pracovník vývojového týmu - Delphi.
Pokud máte zájem o výše uvedenou pozici, zašlete nám prosím svůj životopis s motivačním dopisem Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zkopírujte následující prohlášení do těla zprávy, tak abychom mohli Vaše údaje zpracovávat podle zákona č.101 o ochraně osobních údajů.
Prohlášení:
Prohlašuji, že v soul