MSP Air s.r.o.

SOFTWARE TECHNIK/-ČKA PRO MĚŘENÍ A REGULACI

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: ÚSO vzdělání v oboru elektro, vyhláška § 50 (možné dodělat později)
- Nabízíme: nástupní hrubou mzdu od 22 000 Kč a výš dle zkušeností, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu volejte na tel.: 603 840 926 (Ing. Černý)
Volné místo software technik/-čka pro měření a regulaci pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SOFTWARE TECHNIK/-ČKA PRO MĚŘENÍ A REGULACI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: MSP Air s.r.o.
Ulice: Pavla Hanuše 299
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Černý
E-mail: Ing. Martin Černý
Telefon: +420 603 840 926

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MSP Air s.r.o.