Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: min. SŠ s maturitou technického směru, praxe v oboru, znalost práce na PC (znalost programu SAP výhodou)
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na PP, zajištěna doprava KT - Janovice nad Úhlavou - KT
Kontakt: Gaboríková Věra, tel.: 376 375 634, e-mail: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Číšník/servírka Místo výkonu práce: Rozvadov 7, 348 07 Praxi nebo vyučení v oboru Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Komunikativní znalost NJ, znalost dalšího jazyka výhodou Časovou flexibilitu, příjemné vystupování, pracovitost možno i na DPP Volné ...
VESTAR GROUP a.s. Rozvadov, Inzerováno včera

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Rozvadov 7, 348 07 Požadujeme: - vyučení v oboru kuchař, praxe v oboru min. 2 roky - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost - znalost hygienických zásad ...
VESTAR GROUP a.s. Rozvadov, Inzerováno včera

pracovník/nice logistiky s řidičským oprávněním C,E Požadavky: praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost. Prémie, 13. plat, stravenky. Osobní návštěvu pracoviště nutno domluvit předem. Volné místo pracovník/nice logistiky s řidičským oprávněním c,e pro lokalitu Stod.
LT trade s.r.o. Stod, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit