AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.

SVÁŘEČ

Odeslat

Pracovní náplň
ciz - pracoviště Malé Nepodřice i po ČR
Náplň práce: opravy zemědělské techniky a servis osobních aut (běloruská a ruská technika, ruské os.automobily)
Pracovní doba: 1 směna 8:00-16:30 hod.
Požadujeme: svářecký průkaz CO2 + řezání plamenem, znalost ruského jazyka - návody v ruském jazyce, komunikace s palubním počítačem v ruském jazyce, řidičský průkaz skup. B, C
Volné místo svářeč pro lokalitu Dobev.

Požadavky
Zkoušky svařování - plamenem, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SVÁŘEČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.
Ulice: 42
Město: Dobev
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Eduard Verenych
E-mail: Ing. Eduard Verenych
Telefon: +420 603 189 684

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.