GS Agency, v.o.s.

Prodavačka bezlepkových potravin - částečný úvazek

Odeslat

Pracovní náplň
Rozšiřujeme náš prodejní tým v obchodě s bezlepkovými potravinami v Brně-Židenicích - přímo na tramvajové zastávce
MÍSTO VÝKONU: Táborská č.p. 326/124, Židenice, 615 00 Brno 15
PRACOVNÍ DOBA: práce ve třech směnách - ranní, polední, odpolední, prodejní doba Po - Pá 6.30 - 18.00 hodin a sobota (1x za 3 týdny) 7.30 - 11.00
NABÍZÍME:
- velmi zajímavou, lehkou a různorodou práci se zajímavými zákazníky z oblasti lidí s potravinovou alergií
- příjemné prostředí a hodní a vděční zákazníci
Práce na částečný úvazek (ostatní OZP, kde není delší úvazek možný)
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA UVEDENÝ EMAIL. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Více informací na www.smajlik-pekarstvi.cz
Volné místo prodavačka bezlepkových potravin - částečný úvazek pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka bezlepkových potravin - částečný úvazek

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GS Agency, v.o.s.
Ulice: Táborská 326
Město: Brno
PSČ: 615 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Vaníčková
E-mail: ivana.vanickova@gsagency.cz
Telefon: +420 774 904 008

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GS Agency, v.o.s.