Pokojský/á

Pracovní místo ( Pokojský/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme pracovníka/ci na pozici pokojský/á do zavedeného hotelu ve Františkových Lázních. Prac.doba 6:00 - 14:30, dle rozpisu směn. Životopis zasílejte emailem na: rezervaceatfrancispalace.cz
Volné místo pokojský/á pro lokalitu Františkovy Lázně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Opravář motorových vozidel Místo výkonu práce: Rakovník nebo Krupá Požadavky: vyučení v některém z oborů autoklempíř, automechanik, popř. opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, autolakýrník podmínkou, Mzda dle praxe. Kontakt: Fišer 733538222, posílat životopisy na ...
Rakovnická obchodní společnost, s.r.o. Krupá, Inzerováno před 2 dny

Svářeč Kontakt: Ing. Magdalena Fišerová, tel. 313 281 128, e-mail: nabor@eberspaecher.com Místo výkonu práce: Kuštova 2530, Rakovník Volné místo svářeč pro lokalitu Rakovník.
Eberspächer spol. s r.o. Rakovník, Inzerováno před 2 dny

Seřizovač CNC strojů Místo výkonu práce: Rakovník Požadavky: spolehlivost, zručnost, pečlivost Praxe není podmínkou, šikovné zaučíme. Platební podmínky od 120,- Kč/hod. (v hrubém) dle zkušeností, popořípadě praxe mzda vyšší. Kontakt: Renata Mičková 731881332 (Po-Pá ...
ESHAMAN s.r.o. Rakovník, Inzerováno před 2 dny