Technik pro obsluhu bioplynové stanice

  • Bukovec

Pracovní místo ( Technik pro obsluhu bioplynové stanice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: obsluha bioplynové stanice, preventivní kontroly a opravy v případě poruchy, údržba bioplynové stanice
Požadujeme: vyučen oboru elektro, aktivní řidič sk. B, práce na PC, osvědčení o odborné způsobilosti v elektroinstalaci dle vyhl 50/1978 Sb, výhodou je strojní průkaz na nakladač a komunikativně NJ
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, zaškolení na pracovišti, pravidelné školení odborné způsobilosti, služební automobil, služební telefon
Telefonický (7,00-15,30 hod.) nebo e-mailový kontakt.
Volné místo technik pro obsluhu bioplynové stanice pro lokalitu Bukovec.