Božena Rachtavová

švadlena/krejčí - drobné šicí práce

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Hulín
- drobné šicí práce
- vyučení v oboru, praxe min. 1 rok
- kontakt osobně v sídle Po-Pá (8:00 - 12:00 hod.), příp. telefonicky Po-Pá kdykoliv
Volné místo švadlena/krejčí - drobné šicí práce pro lokalitu Hulín.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: švadlena/krejčí - drobné šicí práce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Božena Rachtavová
Ulice: U Stavu II 1256
Město: Hulín
PSČ: 768 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Božena Rachtavová
Telefon: +420 737 368 466

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Božena Rachtavová