autoklempíř, přípravář pro lakování

Pracovní místo ( autoklempíř, přípravář pro lakování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo autoklempíř, přípravář pro lakování pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

autoklempíř vyučení v oboru, praxe na obdobné pozici výhodou, odolnost vůči stresu, spolehlivost, systematičnost, klempířské opravy osobních a užitkových vozidel, zaslat životopis na e-mail Volné místo autoklempíř pro lokalitu Průhonice.
Pyramida Průhonice PLUS s.r.o. Průhonice, Inzerováno včera

autoklempíř Moderní autorizovaný autoservis přijme autoklempíře s praxí. Odborné požadavky: vyučení v oboru. Všeobecné požadavky: odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa, spolehlivost a loajalita, trestní bezúhonnost. Nabízíme: práci s ...
Auto Radlík, s.r.o. Jílové u Prahy, Inzerováno včera

autoklempíř místo výkonu práce: Václava Majera 2666 Louny vyučen v oboru, spolehlivost a loajalitu ,ŘP sk. B podmínkou kontakt: technik3@saz-myslivec.cz - zaslat životopis Volné místo autoklempíř pro lokalitu Louny.
AUTO - Evžen Myslivec s.r.o. Louny, Inzerováno před 3 dny