autoklempíř, přípravář pro lakování

Pracovní místo ( autoklempíř, přípravář pro lakování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo autoklempíř, přípravář pro lakování pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Autoklempíři MVP: Praha Kontakt: Ing. Jana Ščotková, tel.: 271 077 233, e-mail: jana.scotkova@daimler.com Osobně na adrese Daimlerova 2296/2, Praha 4 - Chodov. Náplň práce: o Provádění oprav na vozidlech zákazníků Požadujeme: o Samostatnost a spolehlivost o ...
Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden

Autoklempíř Místo výkonu práce:Křižíkova č.p. 718/2, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení, flexiblitu, zájem o práci. Nabízíme: mzdu 15 000 - 30 000,- Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování, vhodné i pro absolventy, náborový příspěvek 5 ...
AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno déle jak týden

Automechanik nákladních vozidel ( autoelektrikář, autoklempíř) Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 875/249, Trmice. Požadujeme:vyučení v oboru automechanik / autoelektrikář /autoklempíř, praxe v oboru vítána zkušenosti s opravami nákladních vozidel vítány, řidičský průkaz sk.B – výhodou sk.C , zákaznicky ...
SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o. Trmice, Inzerováno déle jak týden