ELEKTROMONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- budeš působit v týmu realizující zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy
- Tvým úkolem je příprava, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace
- montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů, montážní a výkresové dokumentace, (schéma zapojení, izometrického výkresu příp. jiné dokumentace), podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže.
- elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci
- průběžnou sebekontrolu a průběžnou kontrolu kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů.
- spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- vyučen v elektrotechnickém oboru - podmínka
- zkušenost s elektro montáží – výhoda
- vyhláška č. 50 - §5 + §6 - výhoda
- orientace v elektro schématu
- zkušenosti s pájením
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- práci v kolektivu
- dvousměnný provoz (PO – PÁ 7:45 hodin/denně ranní + odpolední)
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: určitě se dohodneme
Volné místo elektromontážník v čistých prostorech pro lokalitu Liberec.