Ladislav Šrajbr

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení v oboru, ŘP sk.B, praxe nutná.
Pracovní doba od pondělí do pátku.
Volné místo automechanik pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Ladislav Šrajbr
Ulice: Malá 1051
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Šrajbr
E-mail: Ladislav Šrajbr
Telefon: +420 602 119 092

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ladislav Šrajbr