Obchodně-technický zástupce - senior pro zahraničí, obor: průmyslové čištění vod

Pracovní místo ( Obchodně-technický zástupce - senior pro zahraničí, obor: průmyslové čištění vod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem!
Pracovní náplň:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (převažuje)
- rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky především v zahraničí
- jednání se zákazníky ze segmentu projekčních firem či distributorů
- tvorba a naceňování zakázek, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Skladník/ce Znalost sortimentu stavebnin výhodou. ŘP skupiny B. Oprávnění a zkušenosti s VZV výhodou. stravenky Volné místo skladník/ce pro lokalitu Svitavy.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Svitavy, Inzerováno včera

STROJNÍK NA KRÁČEJÍCÍ BAGR F. Kavyl spol. s r.o., středisko vodohospodářských a inž. staveb hledá STROJNÍKA na hlavní pracovní poměr na kráčející bagr Menzimuck. Pracoviště: zakázky firmy, převážně Jižní Morava, Vysočina Nástup: ihned nebo dle dohody Mzda dle dovedností a ...
KAVYL, spol. s r.o. Mohelno, Inzerováno včera

STROJNÍK NA PÁSOVÉ RYPADLO Hledáte práci, při které nechcete být zavřený v továrně nebo kanceláři? Máte rádi práci, která je za Vámi vidět? Práci, při které navštívíte mnoho zajímavých míst? Pak by Vás mohla zaujmout právě naše nybídka: F. Kavyl spol. s r.o., středisko ...