INOMNIA s.r.o.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Francouzská 28, Praha 2 - Vinohrady
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - salon@exclusivebeauty.cz
Kontaktní osoba : paní Oksana Chaloupková
Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: INOMNIA s.r.o.
Ulice: Francouzská 171
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oksana Chaloupková
E-mail: Oksana Chaloupková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INOMNIA s.r.o.