Siemens s.r.o. provozní elektrikář

provozní elektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
- plánování nákladů na údržbu na dané období
- organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
- řízení malé pracovní skupiny specialistů údržby
- práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
- vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
- provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
- účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
- plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení
- práce v údržbovém modulu SAP
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
- vyhlášku 50/78 Sb §6
- znalost práce na počítači
- komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci
Nabízíme: atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci).
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Štětí.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: provozní elektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Siemens s.r.o.
Ulice: Litoměřická 272
Město: Štětí
PSČ: 411 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Křepelová
E-mail: Lucie Křepelová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Siemens, s.r.o.