Prodavač/ka - pokladní

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Březnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

servírka/číšník Práce na směny dle dohody, obsluha hostů, debaras, práce za barem, vychystávání objednávek, příprava míchaných drinků, kávy, práce s pokladním systémem a platebním terminálem. Příjemné vystupování, flexibilita, ochota učit se novým věcem, AJ na ...
Slurmia, s.r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno před 2 dny

Zedníci Z:12.1.2018.A:6.12.2018. Místo výkonu práce Studénka. Náplň práce: Pokládka zámkové dlažby, obrub. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost a časovou flexibilitu. Řidičský průkaz výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou, v případě spokojenosti lze ...
Moravia Trend s.r.o. Studénka, Inzerováno před 4 dny

Stavební dělníci Z:12.1.2018.A:6.12.2018. Místo výkonu práce Studénka. Náplň práce: Jedná se o manuální práci - výkopové práce, asfaltace. Výpomoc při pokládce zámkové dlažby, obrub. Práce s jednoduchými stroji, včetně jejich údržby. Požadujeme: Samostatnost, ...