Energetické opravny, a.s.

Provozní zámečník/lešenář

Odeslat

Pracovní náplň
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
HLAVNÍ ČINNOSTI:
- příprava materiálu pro realizaci zakázek
- realizace zakázek strojních zařízení dle projektové dokumentace
- spolupráce s ostatními kolegy na realizaci zakázek
- montáž a demontáž trubkového lešení
POŽADUJEME:
- vyučen v oboru provozní zámečník
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- zkušenosti s montáží a demontáží trubkového lešení, vč. komplikovaných tvarů
- základní svářečský kurz, vazačský průkaz velkou výhodou
- schopnost rychle se učit
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, firemní benefity, možnost profesního a osobního rozvoje
Výše mzdy se odvíjí podle délky praxe a osvědčení se, Nyní PP na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení.
V případě zájmu nám zašlete životopis e-mailem.
Volné místo provozní zámečník/lešenář pro lokalitu Bílina.

Požadavky
Zkoušky svařování - základní zkouška

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Provozní zámečník/lešenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Energetické opravny, a.s.
Ulice: 141
Město: Bílina
PSČ: 418 48

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Slowiková Marie
E-mail: slowikova@eopru.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Energetické opravny, a.s.