Milan Kristýnek

zedník - obkladač, dlaždič, betonář, svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Kristýnek Milan, e-mail: milan.kristynek@seznam.cz.
vyučení v oboru zedník - obkladač.
Pracoviště Opava.
Volné místo zedník - obkladač, dlaždič, betonář, svářeč pro lokalitu Opava.

Požadavky
Zkoušky svařování - svářečský průkaz pro svařování obloukem

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník - obkladač, dlaždič, betonář, svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Milan Kristýnek
Ulice: 17. listopadu 899
Město: Opava
PSČ: 747 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Kristýnek
E-mail: Milan Kristýnek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Kristýnek