procesní inženýr, technolog

  • Kladno

Pracovní místo ( procesní inženýr, technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• Vytváření a aktualizace technologických postupů
• Odpovědnost za správnou evidenci všech potřebných dokladů změnového řízení
• Zpracování podkladů (dxf soubor, výkres,…) pro výrobu a kontrolu kvality při každé inženýrské změně
• Spolupráce na schválení nového výrobku, zavádění nových dílů/projektů do výroby
• Tvorba cenové kalkulace nových výrobků a výrobků po inženýrské změně
spojených s uvedením nových výrobků do výroby
• Odpovědnost za efektivní využití CAD systému ProEngineer.
• Odpovědnost za aktualizaci a správnost výkresové dokumentace (master výkresy).
• Návrhy vylepšení pracovních postupů, návodů, pokynů a technologických dispozic
Požadavky:znalost technologických postupů strojírenské výroby s CNC řízením,velmi dobrá znalost a orientace ve strojírenských výkresech,všeobecná znalost sledování a hodnocení efektivity výrobního procesu,schopnost plného pracovního nasazení – hlavně samostatnost, ale i týmová spolupráce a schopnost učit se novým dovednostem,komunikační a organizační schopnosti,znalost AJ na komunikativní úrovni,vítána znalost FMEA, KAIZEN, 5S, LEAN MANUFACTURING, CAD systému ProEngineer

Nabízíme:
• Místo výkonu práce v Kladně
• Odpovídající finanční ohodnocení od 30,000Kč - 45,000Kč dle zkušeností
• Podnikové stravování, firemní benefity
• Termín nástupu i
Volné místo procesní inženýr, technolog pro lokalitu Kladno.