Mzdový personalista

  • Jeseník

Pracovní místo ( Mzdový personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého TOP týmu zkušeného Mzdového personalistu,

o Vedení personálně-mzdové agendy zaměstnanců v souladu s platnou legislativou,
o Vedení a tvorba pracovně právní dokumentace, zaměstnaneckých složek, administrativy spojené se zahájením, změnami a ukončením pracovních poměrů zaměstnanců;
o Zodpovědnost za mzdové uzávěrky a roční zúčtování daní;
o Inovace a optimalizace procesů týkajících se zpracování pracovně právní dokumentace a mezd zaměstnanců, implementace nových požadavků v rámci společnosti. Reporting údajů z personálně - mzdového systému;
o Součinnost při kontrolách státních institucí;

Požadujeme:
o Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
o Praxe v oblasti personalistiky a mzdové účtárny minimálně 3 roky
o Psychologické znalosti a dovednosti
o Znalosti v hledání nových lidí
o Dobrá aktuální orientace v zákoníku práce a legislativě mzdového účetnictví
o Práce na PC - znalost mzdové agendy v ES Pohoda, aktivní pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu a Word
o Čistý trestní rejstřík
o Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o obor personalistiky
o Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, systematičnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
o Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
o Zázemí významného výrobce izolačních systémů
o Moderní pracoviště v Jeseníku
o Zajímavou práci v měnící se dynamické společnosti
o Odpovídající finanční ohodnocení
o Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluv