Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VEDOUCÍ PRODEJNY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme vedoucí prodejny na HPP do prodejny hraček v Českých Budějovicích.
Požadujeme: praxi ve vedení lidí (např. vedoucí směny apod.), flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Chief Accountant/ Vedoucí účtárny Would you like to be part of nice, interantional company near Prague? Are you experienced chief accountat and leading people is something you want to do? Than your key responsibilties will be:
Grafton Recruitment s.r.o. Dobříš, Plný úvazek, Inzerováno včera

Vedoucí výroby a logistiky - přesné strojírenství Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucího výroby a logistiky - přesné strojírenství. Váš úkol:
Grafton Recruitment s.r.o. Poříčí nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a byt. doplňků Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a byt. doplňků - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.7.2017, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Mzda 16.400,-- - 18.000,-- Kč hrubého. Čínština ...
SHI-BON EUROPE s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit