Flying Academy s.r.o.

Letečtí instruktoři

Odeslat

Pracovní náplň
Jazykové znalosti: Ruský jazyk - slovem i písmem
Anglický jazyk - slovem i písmem

Uchazeč musí být držitelem platné licence FI (flight instructor) dle předpisů EASA.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo letečtí instruktoři pro lokalitu Brno.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Letečtí instruktoři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Flying Academy s.r.o.
Ulice: Letiště Brno-Tuřany 904
Město: Brno
PSČ: 627 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Leoš Vybíral
E-mail: Leoš Vybíral
Telefon: +420 778 477 728

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Flying Academy s.r.o.