Oldřich Přikryl

dispečer/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Možno absolvent/ka. Podmínkou znalost AJ na vysoké úrovni.
Volné místo dispečer/ka pro lokalitu Boskovice.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dispečer/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Oldřich Přikryl
Ulice: Sukova 2163
Město: Boskovice
PSČ: 680 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jolana Přikrylová
E-mail: Jolana Přikrylová
Telefon: +420 603 179 033

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oldřich Přikryl