dispečer/ka

Pracovní místo ( dispečer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Možno absolvent/ka. Podmínkou znalost AJ na vysoké úrovni.
Volné místo dispečer/ka pro lokalitu Boskovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Dispečer/ka Pracoviště: Věrovany 450. Nástup možný dle dohody. Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, chuť do práce, flexibilita, znalost práce na PC. Praxe vítána. Místo je vhodné i pro absolventy. Prac. doba: 7:00 - 15:00 hod. Své životopisy zasílejte POUZE na ...
J & M TRANSPED s.r.o. Věrovany, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí dispečinku pozemní dopravy Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vedoucí dispečinku pozemní dopravy. PP na dobu neurčitou. Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru podmínkou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ ...
FEE Transport s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Vedoucí dispečinku pozemní dopravy Podmínkou této pozice je praxe na dispečerské nebo stejné pozici. 1. 13. Plat 2. 14. Plat 3. Stravenky 4. Věrnostní dovolená 5. Příplatek na dovolenou 6. Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a ...
FEE Transport s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny