Obsluha CNC soustruhu

Pracovní místo ( Obsluha CNC soustruhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 15:00 hod., osobně PO - PÁ od 7:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem kosinovaatvariotec.cz.
- SOU/ÚSO
- dvousměnný provoz: 6:00 - 14:30/13:30 - 22:00 hod.
- příspěvek na stravování.
Volné místo obsluha cnc soustruhu pro lokalitu Týniště nad Orlicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - OBRABĚČ KOVŮ Nástup možný ihned nebo dle dohody Místo výkonu práce: Kunčice č.p. 26, 561 51 Letohrad Obsluha stroje pro výrobu dílů - pila, CNC stroje Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příplatek na stravování, rehabilitace, další výhody při osobním jednání Kontakt: ...
Zdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o. Letohrad, Inzerováno včera

Pracovníci v přímé obslužné péči - Litomyšl POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. - je možné si ho dodělat dodatečně nebo střední zdravotnická škola NABÍZÍME: PP na dobu určitou KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně Volné místo pracovníci v přímé ...
Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú. Svitavy, Inzerováno před 2 dny

TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA - pracoviště Hořice Požadavky: - Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme - Odpovědnost, pečlivost, flexibilita - Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou Náplň práce - Tryskání polotovarů a výrobků s ručním ...
Hořické strojírny spol. s r.o. Hořice, Inzerováno před 2 dny