Obsluha CNC soustruhu

Pracovní místo ( Obsluha CNC soustruhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 15:00 hod., osobně PO - PÁ od 7:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem kosinovaatvariotec.cz.
- SOU/ÚSO
- dvousměnný provoz: 6:00 - 14:30/13:30 - 22:00 hod.
- příspěvek na stravování.
Volné místo obsluha cnc soustruhu pro lokalitu Týniště nad Orlicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

CNC OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU , až 30 000 Kč/měs. Máte vzdělání technického směru a máte zkušenosti s prací na ohraňovacím lisu ?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici CNC OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU. V případě zájmu nám neváhejte ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

MECHANIKEM HNED PO ŠKOLE! Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby! Vaše náplň práce bude hlavně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...