Zemědělské družstvo Kochánov

agronom/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo agronom/ka pro lokalitu Kochánov.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: agronom/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Kochánov
Ulice: 50
Město: Kochánov
PSČ: 582 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Lhotský
E-mail: Ing. Pavel Lhotský
Telefon: +420 608 500 097

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Kochánov