ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Lékárník asistent - farmaceut

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Opavská 1132/14
hlásit se na tel. č. 739329179 - p. Jonáš
Z : 31.8.2017
Volné místo lékárník asistent - farmaceut pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník asistent - farmaceut

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Ulice: Opavská 1132
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Jonáš
Telefon: +420 739 329 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.