Vedoucí recepce hotelu - front office manager

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Vedoucí recepce hotelu - front office manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vaší pracovní náplní? Práce s rezervačním systémem Fidelio,proces check-in a check-out, vyúčtování služeb hostům hotelu, vystavování faktur za hotelové služby , vedení týmu recepčních, motivace a trénování svého týmu ,kontrola a sledování úrovně poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků , zajištění správného chodu hotelové recepce, spolupráce s ostatními odděleními hotelu, směny krátký dlouhý týden (7:00-19:00 h). Očekáváme od Vás: Praxe na podobné pozici min. 1 rok výhodou, znalost NJ, RJ na komunikativní úrovni slovem i písmen, znalost dalšího jazyka výhodou, výborné organizační dovednosti a komunikativnost, dobrá znalost MS Office, proklientský přístup, komunikativnost a příjemné vystupování , znalost hotelového systému Fidelio výhodou Co můžete čekat Vy od nás: Atraktivní mzdové ohodnocení: základní mzda + osobní ohodnocení, příplatky, možnost seberealizace a profesního růstu, hotelový benefitní program (strava zdarma, dotované ubytování nebo příspěvek na dopravu, bonus na konci roku, sportovní vyžití, masáže), zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu Své životopisy prosím zasílejte a více informací získáte na: a.kubanova@olympiahotel.eu
Olympia Hotel ,Ruská 88/8, CZ - 353 01 Mariánské Lázně , 354 931 843, www.olympiahotel.eu
Volné místo vedoucí recepce hotelu - front office manager pro lokalitu Mariánské Lázně.