Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AGRONOM-KA

Pracovní místo ( AGRONOM-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
C04 a:29/11/2017
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů, ŘP, spolehlivost, schopnost samostatné práce, práce s lidmi, práce s PC
Nabízíme - stravenky, výsledkové prémie, služební automobil, mobilní telefon, poukázky na odběr firemních produktů, zaměstnanecké ubytování zdarma.
Kontakt:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obchodní zástupci ŘP sk. B, komunikativnost, navazování nových obchodních vztahů, starost o stávající zákazníky, nabízení produktů naší společnosti. Nabízíme: bonusy z prodeje, služební automobil, mobilní telefon, notebook. V případě zájmu pište na uvedený email, ...
Agrone Bohemia s.r.o. Čáslav, Inzerováno před 2 dny

agronom/ka Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo agronom/ka pro lokalitu Olešenka.
Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence Olešenka, Inzerováno před 4 dny

agronom/ka Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo agronom/ka pro lokalitu Skryje.
Zemědělské obchodní družstvo Skryje Skryje, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit