Frýdlantská zemědělská a.s.

AGRONOM-KA

Odeslat

Pracovní náplň
C04 z30/8/2017 a: 13/10/2017
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů, ŘP, spolehlivost, schopnost samostatné práce, práce s lidmi, práce s PC
Nabízíme - stravenky, výsledkové prémie, služební automobil, mobilní telefon, poukázky na odběr firemních produktů, zaměstnanecké ubytování zdarma.
Kontakt:
- telefonicky Jan Urválek tel. 603 545 038
- emailem sekretariat@frydlantska.cz
Volné místo agronom-ka pro lokalitu Janovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AGRONOM-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Frýdlantská zemědělská a.s.
Ulice: 593
Město: Janovice
PSČ: 739 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Urválek
E-mail: Jan Urválek
Telefon: +420 603 545 038

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Frýdlantská zemědělská a.s.