Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný dle DOHODY.

Náplň práce:
fakturace, mzdy, běžná administrativa. Pracovní doba od 7,00 do 15,30 hod.

Požadujeme:
alespoň základní znalost účetnictví; řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
bonusy dle dobře odvedené práce; příspěvek na stravování, možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit u ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

VÝROBNÍ PRACOVNÍK MEMBRÁN - Veliková Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. (3 nebo 4 směna)
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

VÝROBNÍ PRACOVNÍK MEMBRÁN - Veliková Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. (3 nebo 4 směna)
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

VÝROBNÍ PRACOVNICE - ZLÍN Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Jedná se o práci na 3 směny (po - pá) POKUD NÁM DOPORUČÍTE VAŠEHO KOLEGU, ZNÁMÉHO NEBO KAMARÁDA ZÍSKÁVÁTE BONUS 1 500,-Kč jednorázově na ÚČET
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit