JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ - obslužný pult lahůdky Terno

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice je vhodná i pro absolventy, nové kolegy kompletně zaškolíme.
Požadavky: vztah k zákazníkům, příjemné a milé vystupování, praxe na pokladně výhodou.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemný kolektiv zaměstnanců, výhodné platové podmínky, benefity:20% příplatek za práci o víkendu, stravenky v hodnotě 80 Kč, možnost dalšího kariérního růstu, vzdělávací kurzy a školení, příspěvky na Vaše další SŠ nebo VŠ vzdělání, rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory), příspěvek na volnočasové aktivity (sport, kultura, vzdělání, zdraví), příspěvek na lyžařský kurz nebo letní tábory pro Vaše děti, možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny.
Kontakt telefonicky (7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem.
Volné místo prodavač/ka - pokladní - obslužný pult lahůdky terno pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ - obslužný pult lahůdky Terno

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Ulice: Suchomelská 2251
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Vojta
E-mail: Pavel Vojta
Telefon: +420 603 536 704

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice