core1 s.r.o.

Markeťák junior

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Husovo nám. č.p. 80/7, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Hledá se markeťák junior. Náplní práce je vytváření a správa internetových kampaní Sklik, AdWords, vytváření Facebook reklam a nastavení zbožáků. Pokud víš co je CTR, PPC, nebo třeba konverze jsi náš člověk. Pošli nám svoje CV a počkej co se bude dít.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Petr Hanuš, tel. 608 984 294, e-mail: work@core1.cz, Husovo náměstí 80/7, Děčín (osobní schůzku si prosím předem domluvte)
Volné místo markeťák junior pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Markeťák junior

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: core1 s.r.o.
Ulice: Husovo nám. 80
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hanuš
E-mail: Petr Hanuš
Telefon: +420 608 984 294

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: core1 s.r.o.