KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- zpracování návrhu řešení úkolu
- tvorba výkresové dokumentace na základě vypracovaného 3D modelu
- detailní návrh konstrukce 3D
- ověření funkčnosti řešení
- změny ve výrobní dokumentaci a její evidence
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- VŠ (strojní, mechatronika) nebo SŠ (strojní) s víceletou praxí
- který umí a nebojí se použít angličtinu – denní komunikace
- zkušenost s kapalinovými a pneumatickými systémy výhodou
- praxe s návrhem prototypů, nebo s návrhem plastových konstrukcí výhodou
- znalost práce v CAD 3D podmínkou (SolidEdge ST5 a vyšší, případně jiný – Inventor, Catia, NX, SolidWorks)
- ochota cestovat do zahraničí
- pokud jsi samostatný, chceš pracovat v mezinárodním týmu a umíš udržet vysoké pracovní nasazení – máš skoro vyhráno…
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- HPP na dobu neurčitou
- HPP – 40 hodin/týden
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- zohledníme Vaše zkušenosti i atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: vždy se dohodneme
Volné místo konstruktér/ka v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.