FINANČNÍ ANALYTIKve specializované IT firmě (home office+equity)

  • Turnov

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIKve specializované IT firmě (home office+equity) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Fundpeak nabízí zajímavou pracovní příležitost pro absolventy VŠ, kteří chtějí aktivním přístupem brzy dosáhnout rozsáhlých znalostí v oblastech alternativního investování, vývoje webových aplikací a marketingu. Budete pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.

Náplň práce:
- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů
- podpora programátorského vývoje
- podpora marketingových aktivit
- projektové řízení při větších klientských implementacích

Požadujeme:
- pokročilou znalost angličtiny
- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení
- dobré organizační i komunikační schopnosti
- znalost projektového řízení, programování, online marketingu a investičních statistik výhodou

Nabízíme:
- uplatnění Vašich nápadů
- práci z domova na plný nebo částečný úvazek
- možnost podílu na výsledcích firmy
- pohodový kolektiv
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů

Fundpeak vyvíjí webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Firma má především zahraniční klienty.
Volné místo finanční analytikve specializované it firmě (home office+equity) pro lokalitu Turnov.