VÝPOČTÁŘ/-KA

  • Hořice

Pracovní místo ( VÝPOČTÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝPOČTÁŘ/-KA - pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: lenka.vyhlidalova@altran.com.
Náplní Vaší práce bude:
- Výpočty MKP (MBS) dílů a sestav v automobilovém průmyslu
- Vývoj částí karoserie, specializace na ochranu chodců
- Práce se software PAM Crash, ANSA (znalost toho SW výhodou)

Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- Schopnost pracovat v týmu
- Komunikativní osobnost s aktivním přístupem a chutí k práci
- Pečlivost, svědomitost, schopnost převzít zodpovědnost za vlastní práci
- Znalost AJ nebo NJ

Svým zaměstnancům nabízíme:
- Zajímavou práci na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele
- Příležitost k osobnímu rozvoji a vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení)
- Pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené
- Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
- Vhodné i pro absolventy, občany EU, cizince.
Volné místo výpočtář/-ka pro lokalitu Hořice.