administrativní pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
Náplň práce: práce s PC (vkládání dat do systému; správa, udržování a aktualizace údajů v systému), komunikace s klienty, příprava a kompletace dat na pracovní jednání, příjem, odesílání a evidence poštovních zásilek, samostatné řešení úkolů, příprava dokladů pro účetnictví, zajišťování chodu kanceláře
- požadujeme: SŠ vzdělání - ekonomické zaměření výhodou, vhodné i pro absolventy, znalost PC (MS Office - Excel, Word,...), základní znalost účetnictví, ŘP sk. B výhodou, spolehlivost, přesnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost a ochota učit se novým věcem
- nabízíme: příležitost profesního rozvoje a dlouhodobá spolupráce
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vavrova@aktivafin.cz
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.