Ing. Josef Štícha

účetní - zásobovač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Kařez 214. Možno i absolvent nebo OZZ.
Popis: fakturace, objednávky, převody zboží, aj.
Kontakt e-mailem: jpkancel.zbiroh@seznam.cz
Volné místo účetní - zásobovač/ka pro lokalitu Kařez.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní - zásobovač/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Ing. Josef Štícha
Ulice: 214
Město: Kařez
PSČ: 338 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jos. Štícha
E-mail: Ing. Jos. Štícha

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Josef Štícha