Seřizovač tlakových licích strojů

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Seřizovač tlakových licích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: seřízování tlakových licích strojů, provádění změn ve výrobě, řešení optimalizace výrobních procesů, řešení technických problémů ve výrobě
Požadujeme: USO vzdělání technického směru, uživatelská znalost PC, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, pečlivost, pracovitost, rozhodnost
Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc
Vhodné pro absolventy.
1. kontakt pouze e-mailem!
Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov, Stráž pod Ralskem
Volné místo seřizovač tlakových licích strojů pro lokalitu Stráž pod Ralskem.