Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocné práce ve výrobě a úklidové práce

Pracovní místo ( Pomocné práce ve výrobě a úklidové práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Staré Město 122
Není nutné vzdělání v oboru, možnost zaučení, po zaučení navýšení platu, ochota učit se novým věcem,
Požadujeme: Bezúhonnost, zdravotní průkaz.
Práce ve firmě, kde se zpracováva maso a masné výrobky. Pomoc při výrobě masných výrobků, spojené s úklidem ve ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů Kontakt telefonicky, osobně na adrese pracoviště v Kostelci n.Orl. v pracovní dny od 6 do 14:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail ptackova@rojek.cz. - SOU/ÚSO - obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů - provádění obráběčských prací na ...
ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. Kostelec nad Orlicí, Inzerováno včera

Obsluha a seřizování NC soustruhu Kontakt telefonicky, osobně na adrese pracoviště v Kostelci n.Orl. v pracovní dny od 6 do 14:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail ptackova@rojek.cz. - SOU - obsluha a seřizování NC soustruhu - provádění obráběčských prací na základě výkresové ...
ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. Kostelec nad Orlicí, Inzerováno včera

Svářeč/ka Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti (všední dny od 6 do 14:30 hod.) nebo e-mailem ptackova@rojek.cz. - SOU - svářečský průkaz - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Volné místo svářeč/ka pro lokalitu Kostelec nad Orlicí.
ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. Kostelec nad Orlicí, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit