CAD Designer

  • Račice

Pracovní místo ( CAD Designer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
1)Tvorba 3D modelů a zpracování výrobní dokumentace zákazníka
2)Spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie, plánování, obchod, kontrola a kvalita)
3)Správa technické dokumentace
CO POŽADUJEME:
1)Vzdělání SOŠ (gymnázium, technická nebo strojní)
2)Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office
3)Praxe a znalost anglického jazyka výhodou
4)Aktivní přístup, smysl pro povinnost, pečlivost
5)Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
CO NABÍZÍME:
1)Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
2)Flexibilní začátek/konec pracovní doby
3)Kvartální odměny, kvartální večeře
4)Dotované závodní stravování
5)Příspěvek na dopravu
6)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
7)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
8)Přátelský kolektiv a práci v renomované firmě ve svém oboru
9)Firemní akce (formální i neformální)
Volné místo cad designer pro lokalitu Račice.