Jeřábník/Vazač

  • Račice

Pracovní místo ( Jeřábník/Vazač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

JAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ – dle zkušeností a praxe

•Jeřábník – obsluha autojeřábů - jedná se o jeřáby, které mají nosnost 35 a 55 tun a jsou jednokabinové, 120,- Kč/hod
nebo
•Vazač/jeřábník nebo také manipulant – nemanipuluje s autojeřábem, ale váže výrobky na vazáky. Manipuluje pouze s mostovým jeřábem, který se ovládá dálkovým ovladačem. Je třeba mít vazačské, jeřábnické zkoušky a průkaz VZV, 90,- Kč/hod

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

•Vzdělání SOU/SOŠ
•Praxe s obsluhou a řízením jeřábu, vazače a VZV
•Aktuální profesní průkaz sk. C a D
•Zdravotní způsobilost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené stroje
•Podmínkou přijetí je absolvování praktické části

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

•Mzdové ohodnocení dle zkušeností, 13. plat
•Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
•Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea, firemní společenské akce
•Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
•Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
Volné místo jeřábník/vazač pro lokalitu Račice.