Seco GROUP a.s.

Seřizovač/ka a operátor/ka CNC strojů - doporučenky je možné projednat každé pon

Odeslat

Pracovní náplň
Vaší hlavní pracovní náplní bude:
* seřizování a obsluha CNC strojů a zařízení dle technické dokumentace v provozu obrábění odlitků
* kontrola vyrobených obrobků
* orientace ve výkresové dokumentaci
Vhodné pro absolventy a občany EU.
Volné místo seřizovač/ka a operátor/ka cnc strojů - doporučenky je možné projednat každé pondělí a středu od 13,00 do 14,00 pro lokalitu Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovač/ka a operátor/ka CNC strojů - doporučenky je možné projednat každé pon

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Seco GROUP a.s.
Ulice: Jungmannova 11
Město: Jičín
PSČ: 506 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Mašková
E-mail: Blanka Mašková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Seco GROUP a.s.