Dirk Silveer Andre Warlop

Uklízeč/ka

Odeslat

Pracovní náplň
pouze pro OZP
Místo výkonu práce: Rumburk
kontakt: zájemci si domluví schůzku předem telefonicky nebo e-mailem
Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Rumburk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeč/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dirk Silveer Andre Warlop
Ulice: Oblouková 851
Město: Rumburk
PSČ: 408 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dirk Silveer Andre Warlop
E-mail: Dirk Silveer Andre Warlop
Telefon: +420 777 302 825

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dirk Silveer Andre Warlop