Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pouze pro OZP
Místo výkonu práce: Rumburk
kontakt: zájemci si domluví schůzku předem telefonicky nebo e-mailem
Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Rumburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Řidiči autobusu Požadujeme: řidičský průkaz sk. D, flexibilitu, bezúhonnost, profesní způsobilost, slušné vystupování vůči zákazníkům Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 10000,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, sociální program, očkování proti chřipce, iontové ...
ČSAD Střední Čechy, a.s. Mělník, Inzerováno včera

Administrativní pracovník/pracovnice -ukládání citlivých data dokumentů pacientů Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem Volné místo administrativní pracovník/pracovnice pro lokalitu Mělník.
FIT Dental, s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Obsluha CNC laseru - obsluha CNC laseru, kusová a malosériová výroba, kontrola vypálených dílů, běžná údržba stroje Požadujeme: SOU/SŠ strojírenského směru, pracovní zkušenosti s laserovým pálícím strojem TRUMPF výhodou, znalost základních kovových materiálů, znalost ...
P. Čákora s.r.o. Kostelec nad Labem, Inzerováno včera