Elektrotechnik

Pracovní místo ( Elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Centrum Vytápění hledá elektrotechnika
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektrikář
- zkoušku dle vyhlášky 50/78
Místo výkonu práce celá ČR.
Kontakt tel. nebo e-mail
Volné místo elektrotechnik pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

elektromontér, revizní technik vyučen v elektrotechnickém oboru + kvalifikace vyhl č. 50/78 Sb. elektroinstalační práce bytové a průmyslové, údržba, servis, revize el. zařízení do 1000 V a hromosvodů. praxe v oboru, odpovědnost a schopnost samostatné práce, profesní ...
ELVL s.r.o. Sezimovo Ústí, Inzerováno před 4 dny

DĚLNÍK/ICE V ELEKTROTECHNICE Požadujeme: manuální zručnost, přesnost a pečlivost Nabízíme: práce na 2 směny, týden dovolené navíc, příspěvek na stravu formou stravenek, dobré finanční ohodnocení , profesní školení, práci v perspektivní zahraniční společnosti, roční bonus za ...
Avire s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

ELEKTROTECHNIK / PROGRAMÁTOR PLC Požadavky: - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického směru - znalost některého z programovacích jazyků (preferovány zkušenosti s programováním PLC dle IEC 61131-3) - řidičský průkaz sk. B - ochotu cestovat, časovou flexibilitu, ...
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. Písek, Inzerováno před 5 dny