Plánovač výroby

  • Krupka

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRACOVNÍ POZICE
Úzká spolupráce s výrobou, Kontrola dodržování výrobního plánu, Kontrola dostupnosti dílů, Změny produkčního plánu dle kapacit a dostupnosti dílů, Kontrola dostupnosti výrobních kapacit na jednotlivých odděleních, Aktualizace výrobních časů, Vyhodnocení produktivity a kritických míst, Analýza prostojů
NAŠE POŽADAVKY
SŠ vzdělání, Praxe na podobné pozici velkou výhodou, ale vhodné i pro absolventa SŠ, Znalost anglického jazyka v mluvené i psané podobě - podmínka! (denní komunikace), Dobré komunikační schopnosti, schopnost řešit problémy, Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), Flexibilita, přesnost, stresu odolnost, týmový duch, pozitivní osobnost
BENEFITY
25 dnů dovolené, Stravenky (70 Kč), Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění, Bonusy na dovolenou a Vánoce, které součtem dosahují téměř 13. plat, Odměny za doporučení zaměstnance, Náborový bonus ve výši 5 000 Kč, Flexi poukázky, Občerstvení na pracovišti zdarma, Práce v dynamické nizozemské společnosti, Moderní pracovní prostředí, Kurzy a školení, Firemní akce
V případě zájmu se hlašte telefonicky, osobně, e-mailem.
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Krupka.