CPZ, spol. s r.o.

chovatel a ošetřovatel krav

Odeslat

Pracovní náplň
výše mzdy je dle výsledků práce, vyplácí se roční prémie, po zapracování je k dispozici služební byt, dovážíme teplé obědy s 55% příspěvkem zaměstnavatele, možnost zaměstnání celé rodiny
Volné místo chovatel a ošetřovatel krav pro lokalitu Chotěšov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: chovatel a ošetřovatel krav

Minimální požadavky vzdělání: Neúplné základní
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CPZ, spol. s r.o.
Ulice: Ořechová 99
Město: Chotěšov
PSČ: 332 14

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Cvachouček
E-mail: cpz@sendme.cz
Telefon: +420 603 204 602,377 900 335

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CPZ, spol. s r.o.