Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PŘÍJÍMACÍ TECHNIK AUTOSERVISU

Pracovní místo ( PŘÍJÍMACÍ TECHNIK AUTOSERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:15/2/2018
Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 7.00-15.30 hod. Práce vhodná i pro absolventy.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, ŘP sk. B podmínkou, zájem o uvedený druh činnosti, komunikativnost, spolehlivost.
Nabízíme: základní mzdu+ % z obratu.
Kontakt - telefonicky, e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

TECHNOLOG - SPECIALISTA PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ| "TECHNOLOG - SPECIALISTA PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ|". Pracovní náplň:
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

TECHNIK ÚDRŽBY/SPRÁVY BUDOV - start up, automotive Láká Vás působení v nově vznikajícím závodu? Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici v automotive a angličtina Vám nečiní problémy? Pak neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: TECHNIK ÚDRŽBY/SPRÁVY BUDOV.
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

TECHNIK BOZP Máš zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíš se anglicky? Pokud Tě láká působení v úspěšné společnosti, neváhej a přihlas se na pozici: "TECHNIK BOZP" Tvou náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit