PAVLAS TRUST s.r.o.

PŘÍJÍMACÍ TECHNIK AUTOSERVISU

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:3/1/2018
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, ŘP sk. B podmínkou, zájem o uvedený druh činnosti, komunikativnost, spolehlivost.
Nabízíme : základní mzdu+ % z obratu.
Kontakt - telefonicky, e-mailem uveden viz výše.
Volné místo příjímací technik autoservisu pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PŘÍJÍMACÍ TECHNIK AUTOSERVISU

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: PAVLAS TRUST s.r.o.
Ulice: 250
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 739 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Feixová
E-mail: Ivana Feixová
Telefon: +420 731 113 134

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PAVLAS TRUST s.r.o.