Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník/ce hlídací a zabezpečovací služby

Pracovní místo ( Pracovník/ce hlídací a zabezpečovací služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
Životopis k osobnímu kontaktu; výpis z rejstříku trestů; Certifikát strážného - výhodou

Pracovní doba: hodinové cykly 12hod./směna

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: monika.kankovaatmetalplast.cz;
- telefonicky od 8,00 do 14,00 hod. na čísle 581 726 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní činnost, práce se svěřenou databází, obch. korespondence, fakturace, práce s MS Office, výhodou psaní všemi deseti, kontakt pouze e-mailem. Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Uherské Hradiště.
Robert Blažek Uherské Hradiště, Inzerováno včera

Montér nábytku a kuchyňských linek pracoviště Kroměříž - Hlavní náplní Vaší práce bude: Příjem a výdej zboží. Rozvoz zboží a jeho výnos. Kompletace a montáž nábytku a kuchyňských linek. Pokládky podlahových krytin, zejména koberců a PVC. (zaučíme) - Profesní předpoklady: řidičské ...
ATOL Group,a.s. Kroměříž, Inzerováno včera

IT specialista - správce sítě Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. POŽADUJEME: zkušenosti s instalací a správou klientských stanic na platformě MS Windows; přehled v oblasti klientského HW (PC, notebooky, chytré telefony); znalost základních principů ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit