Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

Učitel základní školy s aprobací hudební výchova, pracovní výchova, informatika

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Janáčkovo náměstí 17, Krnov
Splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona 563/2004 Sb. § 8.
Strukturovaný životopis.
Součástí výběrového řízení ukázková hodina.
Uzávěrka přihlášek průběžně
Možnost prodloužení smlouvy.
Hlásit se na e - mail handlir@zsjnkrnov.cz
Z : 22.8.2017 A : 26.10.2017
Volné místo učitel základní školy s aprobací hudební výchova, pracovní výchova, informatika pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel základní školy s aprobací hudební výchova, pracovní výchova, informatika

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Ulice: Janáčkovo náměstí 1970
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Karel Handlíř
E-mail: Mgr. Karel Handlíř
Telefon: +420 739 040 461

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace