Projektant/ka - slabo/silnoproud, MaR, AV technika

  • Kladno

Pracovní místo ( Projektant/ka - slabo/silnoproud, MaR, AV technika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Očekáváme:

SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
zkušenosti s projektováním nebo projektování na úrovni školní znalosti - u absolventů
znalost práce v SW AutoCad - výhodou u absolventů
ŘP sk. B - aktivní řidič
vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost
dobré komunikační schopnosti pro jednání se zákazníkem

Nabízíme:

komplexní zaučení
perspektivní zaměstnání a možnost profesního rozvoje
finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici a výsledkům
kvalifikovanou práci u stabilní společnosti
individuální osobní i profesní rozvoj
možnost podílet se na expanzi firmy v ČR/do zahraničí
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost práce z domova
místo výkonu práce: Kladno, Praha

Zájemci se mohou o pracovní pozici ucházet emailem nebo telefonicky - pracovní dny 7 - 17 hod.
Volné místo projektant/ka - slabo/silnoproud, mar, av technika pro lokalitu Kladno.