INPO, spol. s r.o.

Nástrojaři

Odeslat

Pracovní náplň
NÁSTROJAŘI
Požadujeme: Vyučení v oboru, znalost frézování na klasických frézách, znalost čtení technické dokumentace
První kontakt: telefonicky 571492353, e-mail: helena.uhrikova@inpo-cz.cz
ov. tel. 3.1.
Volné místo nástrojaři pro lokalitu Hošťálková.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nástrojaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: INPO, spol. s r.o.
Ulice: 203
Město: Hošťálková
PSČ: 756 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Uhříková
E-mail: helena.uhrikova@inpo-cz.cz
Telefon: +420 571 492 353

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INPO, spol. s r.o.