Recruiting Manager

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Recruiting Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený pracovní úvazek (30hod/týden). Pracovní doba: Po-Pá 8:00-14:30hod. Požadujeme: ÚSO s maturitou (bez vyučení), orientaci v pracovním právu, základní znalost problematiky mzdového účetnictví výhodou, příjemné vystupování, spolehlivost, základní znalost německého a ruského jazyka výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: pracovní smlouva na dobu neurčitou, na zkrácený pracovní úvazek, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny dle výsledků práce a zákonné příplatky, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění aj. Náplní práce bude zejména: řízení personální politiky společnosti, nábor a výběr nových zaměstnanců, zajišťování výběrových řízení, vedení personální agendy, komunikace s externí firmou zajištující mzdové účetnictví, vzdělávání zaměstnanců, spolupráce s manažery jednotlivých úseků. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny 10:00-15:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese: Hotel Monty, v pracovní dny 10:00-14:00hod
Volné místo recruiting manager pro lokalitu Mariánské Lázně.